15:05
כסוריה, לשים את זה בעדינות, להתחיל למצוא את נותן החסות של תקופה ארוכה של בדידות

ובחיים של התוכן יש חשוך, כמו אנשים רבים חושבים, פסים לבנים שלג. זה קורה כי מקרים עם קצוות חסות, ואדם אחר אפילו לא נול על האופק. הינכם מתבקשים לשים לב כי הפגישה עם פטרון חדש יכול לקחת שבועות, חודשים, ואפילו שנים, במהלך תקופה זו אישה יש זמן להתרגל כמה אנשים חושבים, חיים חופשיים ועצמאות. גם המצב עשוי להיות שונה במקצת. שים לב כי למשל, פעם אחת הנערה, בסופו של דבר, מודע לכך שהוא כבר לא כך לדבר, כמו בראשות, בודד ומחליט סוף סוף לפחד בתוכן. יש לציין כי, במקרים אחרים, יש צורך, באופן כללי, כדי להיות מסוגל לעבור כמה מאיתנו כל הזמן אומר את אורח החיים הראשון על אחר. תארו לעצמכם עובדה אחת, כי נראה איך לעשות את זה ואיזה רגעים יצטרכו לקחת בחשבון. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a6%d7%a4%d7%95%d7%9f/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a4%d7%94/

להגן עם הסיבות מדוע אתה רוצה למצוא את השוער החדש ביותר הוא

הפעל ערכים, בסופו של דבר, להבין מה אתה רוצה בנקודה זו במהותה: האיש האהוב קרוב, רק כסף או באמת להיות כמו אנשים המשמשים להביע,. יש צורך גם להבין כי זהו מעמד מיוחד, כמו רבים באים לידי ביטוי, מקצוע אמיתי. זה אפשרי כי יש צורך להיות מוסרית סיים. יש לציין כי אי אפשר רק לזרוק הכל ברגע אחד, ובכלל, להתחיל למצוא את החסות, בתקווה שכל הקשיים שלך יהיו שיכורים ברגע אחד. להיות תוכן הוא פילוסופיה שלמה. לדברים כאלה צריך להיות מוכן: לשים לא רק את המראה, ואת המוח.

בשום פנים ואופן לא מנסים למצוא אישה פטרונית כדי ללטף את הכאב מן היחסים האחרונים, למלא את הריקנות של סרטן או רק מסקרנות סרק. שום דבר טוב לא ייצא. אולי איך כולם יודעים, להתחיל ברצינות גם לטפל במקצוע של התוכן ולהתחיל מפוכח, זה הפך, כדי להעריך מועמדים, בשבילך אתה צריך להישאר אחד במשך זמן מה.

נפגשים כי אתה צריך סוף סוף לתת לאדם במקום האישי שלו

לבדידות אתה במהירות להתרגל. לא לכל מי שזה יהיה קשה יותר לשים מישהו בחיים שלך. במקרה של התוכן, יש צורך עדיין לא לשכוח כי איך מאה אחוז יצטרך להסתגל לאינטרסים של נותני החסות: לבלות איתו כאשר הוא זקוק לו. ללא ספק, ראוי להזכיר כי האישה, לשים את זה בעדינות, מתרגל לפתרון כל השאלה עצמה ולהשליך אותה, כפי שכולם אומרים, זמן אישי. התנהגות כזו עשויה להיראות כמו מוזר עבור הראשי. לבנות לבסוף לבנות דברים הרמוניים עם פטרון, יש צורך ללמוד כיצד לבצע פשרות, גמישות לממש ולסמיה לפתרון כמה שאלות.

קבל את הזוועות שלך

אם אתה לא הולך על תאריכים במשך זמן רב, ולאחר מכן לחוות התרגשות ואימה לפני הפגישה היא נורמלית. כולם יודעים כי לאורך זמן אתה סוף סוף לטפל בו כחלק מהעבודה. כדי להכיר כיצד להתבטא, נותני החסות האפשריים היו יעילים מאוד, יש צורך לנתח את הזוועות שלהם ולהבין מה בדיוק אתה מפחד. הפרעות? תגובה שלילית? זה יכול להיות אפשרי לחלוטין כי, כפי שאנו מבטאים, רגל כאלה יכול להיגרם, כפי שאנו מדברים כל הזמן, הערכה עצמית נמוכה או, כמו שאנחנו כל הזמן אומר, יחסי עבר רע. ב -1, לא, בסופו של דבר, כדאי להטיל טעויות על איך אנחנו רגילים לדבר דברים חדשים. וב -2, כך שזה לא כל כך הרבה כדי לדבר נותני חסות, יש צורך גם לנסות למצוא את האיזון בין הציפיות שלך לבין העובדה שאתה יכול להציע פטרון.

לא רק שווה להיות, כפי שכולם יודעים, קריטי למועמדים

אם האישה היא ארוכה בבדידות, זה מתחיל איך אידיאליזציה את התמונה של בואו אחד נבחר אחד. בעת בחירת חסות כיצד אנשים רגילים להביע, החיים האלה הם, באופן כללי, מתברר כי בשל הדרישות המום, התוכן אינו יכול לתת עדיפות לאדם אחד או אחר. אם נציג מין רב עוצמה ב -1 שניות היכרויות לא מתאים לרעיון שלך, כפי שכולם יודעים, לוויין ללא רבב, זה לא אומר כי יש צורך לאסוף מן הכתף. ואכן, אתה צריך לתת הזדמנות אפילו אלה, לדעתך, לא מגיע לו. אם אתה מסתכל על אדם טוב יותר, לבלות רק כמה - שלושת הראשונים, אז שום דבר, כפי שכולם יודעים, לא נורא, בסופו של דבר יקרה. תארו לעצמכם עובדה אחת, ואם ניקח פתרון בר קיימא, אתה יכול להפסיד, כפי שכולם יודעים, חסות מאובטחת, נדיבה וקשבית.

צעד היכרויות יכול סוף סוף להמשיך כמה זמן

כמעט כל הבנות לא יכול ללכת ולבסוף להכיר כמה מאיתנו כל הזמן מדבר, נותני חסות אפשריים, כי הם מאמינים כי ביום הראשון של הפגישה חופשית שלהם, כמו רבים באים לידי ביטוי, החיים הלא הוגנים יבואו סוף סוף. למעשה, זה לא בהחלט עבור התאריך הראשון לפשע כדי לפתור קונטרי ומשא ומתן יחסים. תהליך "ויקינג" יכול להמשיך כמה זמן, עם כל זה, תמיכה חומרית מן הפטרון. תארו לעצמכם עובדה אחת כי מה שנקרא שלב של "יחסים חופשיים" יאפשר לך להיות, כדי להבין אם אתה מוכן להיות, כדי להתכונן כל הזמן הפנוי שלך לאדם זה או לא. מטבע הדברים, מצב אי-הוודאות הקלה ביותר לא יכול, לשים את זה קצת, נראה כמו סוחר. ואכן, אז אתה צריך לומר לו בכנות על עמדת שלי, באופן כללי, להסביר שאתה לא רוצה, לשים את זה בעדינות, לעשות פתרונות חשודים.

אל תפחד לקחת את היוזמה

כאן תארו לעצמכם כי אתה יושב לבד ושוב החליט כי שוב "התבגר" כדי לחפש חסות. ומה תעשה זאת? אם אתה רק מצפה כי גברים כלשהו של שיטת הקסם פשוט לנחש שאתה פתוח הצעות ואת עצמך, בסופו של דבר, יתחיל לכתוב, אז אתה טועה מאוד. כל אחד מהם יודע מה אנחנו מביעים, תקופה ארוכה של קיפאון צריך "להזכיר" את העולם על עצמך. עדכון פרופילים על אתרי היכרויות, הוסף את הפרופילים האחרונים של הפרופילים ברשתות חברתיות לא מרגיש חופשי להכיר גברים. אז תהליך של מציאת הפטרון החדש ביותר, החל להיות הרבה יותר סביר. פעמים אלה כבר מזמן ידוע כאשר הגברת Tomno צפויה את היוזמות של רבותי. כרגע, שום דבר לא בסדר עם הנערה עצמה, לשים את זה בעדינות, להתחיל דיאלוג איתה כמו, כפי שכולם יודעים, גבר. בנוסף, נציגי הרצפה החזקה הוא מאוד כמו.

הפסקה גדולה במערכת היחסים, לבסוף, זה עלול להיות רע, זה הפך, להשפיע על ההערכה העצמית שלך, ועל היכולת של הפיתוי, וכאשר אנו מבטאים, אז אתה צריך להכין את עצמך להיפגש עם איך אנשים רגילים הבעת, נותני חסות אפשריים. כדי לעשות זאת, יש צורך להבין בעצמם, זה נכון לארגן ערכים, להיפטר השפעה שלילית, כמו הרבה מאיתנו אומר כל הזמן. רק עם כמה אנשים חושבים ראשים ברורים ומטרות ברורות ניתן להמשיך על ידי החיפוש אחר הראשי. אז אפילו יותר סיכויים כי כבר 2-3 ימים תוכלו לפגוש חלום של האדם עצמו.

Просмотров: 1864 | Добавил: chakarin90mn | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar